Karta pro dnešní den 5.6.2013

05.06.2013 06:32

 

Karta pro dnešní den vám přináší rovnováhu v jakékoliv dnešní situaci, zklidnění mysli, vnitřní mír a rozvaha vám umožňuje mít z této situace prospěch. Úspěch přichází skrze sebedůvěru a nalezení vlastního středu. K dosažení cíle musíte sjednotit protikladné síly, nesnažřit se za každou cenu prorazit zeď nebo si jí tvrdohlavě za svým.

Význam karty 7 - Vůz

Zachování vyvážené kontroly

Vysoko na vrcholu skály drží dva draci mezi sebou velkou, blyštivou křišťálovou kouli.  Přestože každý z nich přísluší k jinému elementu a jsou rozdílné povahy, jsou ve vzájemné rovnováze a harmonii. Pozitivní a negativní energie, které kontrolují, plynou zároveň do atmosféry kolem nich. Menší dráčci symbolizují nevyřešené životní události, které tato harmonie přitahuje a může jim pomoci k jejich vyřešení.

Vysoké hory jsou bránou k duchovním sférám. Jejich zdolání je výsledkem vytrvalého úsilí, které vyžaduje odpovědnost a odhodlanost. Avšak na vrcholu, když konečně znovu objevíme své duchovní spojení, najdeme také harmonii a rovnováhu, kterou naše duše hledá. 

 

Merlin