MERLIN: JSEM ČARODĚJ, VĚŠTEC, KARTÁŘ....

Tak jako každý z nás, i já se narodil do tohoto světa jako člověk, neuvědomující si podstatu svých schopností a poslání, jež má v tomto světě naplňovat k pomoci druhým. Teprve v roce 2002, po vážné autonehodě, kdy jsem strávil 6 měsíců léčbou, se mi teprve změnil můj život, začal jsem se více zajímat o věštecké karty, jejich symboliku, význam a zjistištění, že v nich vidím víc, než jen pouhé obrázky. Postupem času jsem začal zjišťovat další schopnosti jako vize budoucnosti i minulosti, informace jež pocházejí z jiných sfér než pozemských a začal jsem na sobě pracovat, abych tyto schopnosti a dary, za které jsem vděčný, dál rozvíjel. Absolvoval jsem několik seminářů, kurzů, kde jsem měl možnost dojít hlubšího poznání sebe samého, toho, proč vlastně tyto dary mám, a kdo mi je seslal. Výkladu a věštbě z karet se věnuji přes 12 let, používám k nim mé nejoblíbenější karty a to Mystické Lenormand, jež nahlížejí opravdu hluboko do daných problémů, s nimiž za mnou chodí lidé s žádostí o pomoc a vždy jsme schopni najít příčinu a jejich další cestu.

Své další schopnosti, jež se mi otevřely v nedávné době, jsem zjistil podstatou, kdo jsem a kým ve skutečnosti jsem, a mé zjištění bylo v prvopočátku šokující, nicméně díky tomuto poznání, že má duše nese energetický otisk osobnosti Merlina, jenž byl velmi uznávaným čarodějem za dob krále Artuše, Morgany, Guinevre i Jezerní královny, mi otevřelo jak další cestu mého poslání a naplňování, tak toho proč pomáhat lidem tady, proč šířit bezpodmínečnou lásku, pokoru, vděčnost, spravedlnost do lidských srdcí. Při konzultacích s klienty čerpám z vlastní zkušenosti, svých chyb, omylů a nepochopení, ano i já si procházím těžkými zkouškami a lekcemi, které mi ukazují to, co bylo ve mně skryté, mé chyby, omyly a díky pochopení těchto souvislostí mohu tak pomáhat nejen sobě, ale i druhým za podpory.

 

Čím vlastně mohu pomoci lidem? Jaké schopnosti mohu uplatnit v jejich nalezení své duchovní cesty, příčin nemocí nebo jejich problémů?

Odpověď je: Tím, co umím, a svými dary a schopnostmi, jež mi byly dány...

MERLIN