TÝDENNÍ PARTNERSKÁ PŘEDPOVĚĎ MORGANY A MERLINA od 7.9. do 13.9.

07.09.2015 08:03

BERAN (21.3. - 20.4.): (Král pohárů)
Berani,
ve vztazích jste ukončovali, samozřejmě že ne všichni. Už je po pohřbech, prošli jste znovuzrozením. Vyvstaly na povrch určité vzájemné psycholanalýzy partnerů a pokud jste neukončili vaše vztahy, jakoby došlo ke zklidnění emocí, k útlumu. Najednou se s novým týdnem vrací cituplnost, hýčkání, udobřování a opečovávání. Tam, kde to ale vzalo definitivní konec také dojde ke zklidnění, ke společné řeči, u kulatého, hranatého i šišatého stolu. Najednou je všude plno pochopení a projevuje se ohleduplnost. Plní se přání, sneslo by se modré z nebe, je tu obětavost. Co na to říct, užívejte si tento týden, protože může být na dlouho první i poslední zároveň.

BÝK (21.4. - 21.5.): (Šestka holí)
Býci, byli jste trpěliví a vyplatilo se vám to. Tento týden vás potěší novinky od partnera, jako že poslal k šípku milence či milenku, že za vás vyžehlil, vypral i uvařil a vynesl smetí, ještě zasadí před domem strom, připravil pro vás romantický víkend nebo večer. No prostě ve vztazích se vám bude dařit. Bitevní vřava utichla, nastoupil mír, válečné zbraně zakopány. Nezadaní, mohou potkat nebo se „náhodně“ poznat s novým objektem zájmu, i když co je náhoda, když neexistuje, že? Přicházet k vám bude radost, vítězství, úspěch. Je to díky tomu, že jste v mnohém nechali všemu volný průběh a taky vám oběma došla munice, argumenty i slova. Prostě spory jsou zažehnány, užívejte si tento týden klidu a pohody, budete odměněni, ale ne určitě rozchodem.

BLÍŽENCI (22.5.- 21.6.): (III. - císařovna)
Blíženci, pokračuje vaše krasojízda vztahy. Vnímáte a užíváte si vzájemné lásky, pokud se nevyskytly zrovna nějaké drobnější obtíže. Ve vztazích tento týden zavládne jistota a odvaha k novým činům nebo krokům. Vztahy budou více procítěné, především ženy se budou ve vztazích cítit na vrcholu po boku svého partnera, budou více dominantnější a autoritativnější. Budou o sebe vzájemně pečovat, je čas stability ve vztazích, Alenka se v říši za zrcadlem směle sžila s okolím a už není tak vyjukaná. Vaše sny se naplňují a realita střídá jen dojem. Prostě kralujete, jste plodní nápady a návrhy.

RAK (22.6. - 22.7.): (X. - Kolo štěstí)
Ráčci a Račice, osudová láska, štěstí ve vztazích. No prostě pokračujete v tom, co jste zaseli v minulém týdnu. Odbourali jste stereotyp, chytli svěží vítr. Na pořadí je láska, láska a zase jenom láska. Nastoupili jste na nové etapy vztahu, poslechli jste startovací výstřel, vyběhli ze svých startovacích bloků a můžete běžet. Jen to nepřežeňte, tohle není sprint, ale běh na dlouhou trať. Dokážete s přesností snapera odhadnout a trefit pravou příležitost a poznáte naplnění v osudové i karmické lásce. V nových vztazích stále malujte, vybarvujte, první obrazce se vám již rýsují. Nezapomeňte se i nadále zušlechťovat, zkrášlovat, budete odměněni. Ti, kteří ale vztah opustili nebo přerušili, nezoufejte, nic není trvalé a nic není věčné.

LEV (23.7. - 22.8.): (Pětka mincí)
Lvice
a Lvi, a zase se opět něco změnilo, opět trpíte nedostatkem citů. Njn, ochladilo se, a vy se nemůžete vyhřívat na sluníčku. Cítíte se opět vyprahlí a opuštění a to jste ten minulý týden měli tak krásně nalajnovaný. No co už, neseďte v koutku a nebrečte. Prostě jednou je to u vás nahoře, podruhé dole, nepropadejte zoufalství, že se vám všechno rozpadá a hroutí. Bylo i hůř. Znovu se vynořili vaši obávaní bubáci, hodí vás to do určité beznaděje a těžko hledáte východisko. Co kdybyste se raději zastavili a podívali se na to třeba z pravého nebo levého, horního nebo jiného úhlu. Vidíte to? Netrapte se, je to jenom momentální postoj nebo nepřízeň osudu. Asi jste něco udělali jinak, než jak bylo zamýšleno. Postavte se k tomu čelem. Načechrejte hřívu, upravte vlas i vous, tedy muži a jděte vstříc boji za lepší zítřky, protože včera už bylo pozdě.

PANNA (23.8. - 22.9.): (Šestka mincí)
Panny,
dokázaly jste nemožné. Ve vztahu, pokud vše klape vám partner schvaluje vaše činy, je vůči vám značně velkorysý. Možná se dočkáte i nějaké daru. Ale pozor, ať nemáte přemrštěné nároky, ono jako opravdu nové auto asi nedostanete a ani platinovou kreditku, ale potěšit vás může i drobnost za 5,50,- Kč. Budete podporováni, ale i vy podporujte jeho. Pokud jste nezadaní a do teď se na vás neusmálo štěstí, pravděpodobně vám osud tak trochu může zamíchat životem a někoho vám seslat. Kupte si dalekohled, vyměňte čočky, vyčistěte brýle a buďte na pozoru. Jo a nezapomeňte hezky vypadat, krásně vonět a rozdávat úsměvy. Láska totiž vždycky přichází v těch nejnemožnějších situacích.

VÁHY (23.9. - 23.10.): (Kluk mincí)
Váh
y, ve vztazích stojíte na počátku. Jste plní vzrušení, ale ne sexuálního, no i když.. Spíše pozitivního vzrušení v předtuše dobrodružství nebo nových příležitostí. Hlavně se nevrhejte po hlavě do milostných dobrodružství, tedy aspoň vy zadaní. Vy nezadaní si užívejte, ale pozor aby jste si z toho neodnesli něco nechtěného, třeba těhotenství nebo nějaké obtíže. Příznivé zprávy, lukrativní návrhy od partnera, nečekané výzvy nebo akce vás budou v tomto týdnu provázet. Dodrželi jste hranice a nyní si můžete užívat zasloužený možností a příležitostí. Jo a pokud chcete dítě, v tomto týdnu jsou všechny předpoklady k jeho početí, zadařit se může i tam, kde byste to vůbec nečekali

ŠTÍR (24.10.- 22.11.): (XII. - Viselec)
Štíři, opět pokračujete ve své nemilé, nehezké, nepěkná vztah. Je strnulý a nepružný, asi tak jako 6 drát, který nejde ohnout. Tužíte po změnách, ale to nejen v tomto týdnu, ale vlastně stabilně, ale chybí vám odhodlanost něco uskutečnit. Jen o tom přemýšlíte, což je pro vás typické, přemítáte možnosti, ale výsledek vidět není. Tím, že se tak rádi pořád babráte v minulosti, vás paralyzují zkostnatělé názory, předsudky a požadavky na partnera. To platí i pro ty nezadané. Všude vidíte problémy, stáváte se jak jinak, než trpnou obětí. Stále nenasloucháte, stále nenasloucháte. Prostě si jedete to svoje. Nechtěli byste už tak trochu změnit svoje myšlení, aby vztahy vypadaly jinak? Jen vy sami si vytváříte myšlenkové vězení, mříže jsou silné, zámek zamčený a klíč jste bohužel odhodili do kanálu. Počítejte s pasivitou, žádný významnější posun se u vás nekoná.

STŘELEC (23.11. - 21.12.): (Osmička mincí)
Střelci, další týden bude pokračováním toho předchozího. Dostáváte nové příležitosti v lásce, dokažte partnerovi, že o něj stojíte, že vám na něm záleží. Ale pozor, pozor na citové výlevy, pláč, vydírání nebo citovou závislost. Tím to rozhodně partnerovi nedokážete. Ve vztahu jste si vytvořili stereotyp, místo toho, abyste ho rozvíjeli, hledali nové příležitosti nebo cesty. Nicméně, pokud se nad sebou zamyslíte, změníte scénář, respektive sepíšete nový, trumfnete i Spielberga a váš vztah dostane svěží nádech nebo rozmach. Nic nekončí, naopak všechno u vás nyní stojí teprve na začátku. Hádky nejsou potřeba a pokud se u vás zamračí, bude to jen na chvíli. Nechtějte po sobě ani po partnerovi víc, než oba do vztahu můžete dát. Změny jsou možné, ale pouze když nejdřív začnete u sebe.

KOZOROH (22.12. - 20.1.): (Kluk pohárů)
Kozorozi a
Kozorožky, do vztahů k vám přichází svoboda, už vám klepe na dveře, pomalu se budete zbavovat své závislosti nebo žárlivosti, ale skutečně pomalu, nemá cenu na nic spěchat, obrátilo by se to proti vám. Konečně jste pochopili, že partnerovi můžete důvěřovat. Pokud jste našli někoho nového, nepřipoutávejte si ho zbytečně k sobě, vy totiž budete chtít vyžadovat svobodu, ale od něj budete chtít vyžadovat něco jiného. Máte pro partnera pochopení, uvolnili jste nějakou obrovskou zátěž, máte najednou porozumění, zbavujete se všeho, co vás tížilo, protože si najednou uvědomujete, že jste to vy, kdo si vytváří překážky a chce po partnerovi víc, než může dostat. Pokud byli někde ještě nešvary, hádky nebo rozmíšky, utichly.

VODNÁŘ (21.1. - 20.2.): (VIII. - Spravedlnost)
Vodnáři, Vodnáři, váš vztah nabral spravedlivý směr, vše je půl na půl a to co do něj vkládáte, pokud to není házení hrachu na stěnu, se vám vrací zase nazpět. Vstoupili jste do týdne vyjednávání a hledání pravdy. Ale odpusťte si otázky typu: Tak jsi mi nevěrný/á nebo ne? Kdo je ta nová kolegyně? Proč jsi zase přišel o 2 hodiny později ze Squashe atd. Když se nechtítc pohádáte a věřte, že to bude kvůli strachu a prkotinám, spravedlnost vás stejně zavede na cestu usmíření, tedy pokud partner nebo vy se nebudete chovat jako malé, zabejčené dítě. Možná se dokonce dozvíte i to, co jste raději ani slyšet nechtěli. Ale je to pro vás signál, přicházející změny ve vás samotných. Dořešte tento týden vše, co vám komplikuj a vztah, pro jistotu si sbalte svých pár švestek pro případ, že byste zase museli jít zpátky k mamince nebo na ubytovnu. Hledejte rovnováhu, od toho je spravedlnost.

RYBY (21.2. -20.3.): (Šestka mečů)
Ryby, vaše bojovná nálada pravděpodobně vygradovala, protože je tu další týden bojů, ale také opouštění starého a vplutí do nového. U některých to bude fungovat zvykem, neschopností odejít. Když násilně odejdete a vplujete do nového, je to proto, že zase něco očekáváte. Asi něco lepšího, ale chyba lávky vážení. Jen vplujete do něčeho, co za pár týdnů nebo měsíců bude stejné, jen to nechcete vidět. No, ale abyste to měli i pozitivní, tento týden bude končit vaše počáteční hektické a stresující období ve vztazích, po kterém může přijít něco harmonického. Zbrklá a unáhlená rozhodnutí přenechte jiným. Úsměvy partnerovi, tedy ty ironické nic nepřinesly, jen vás vyčerpali. Nastává ale pohyb, zlepšení stavu vztahu, opouštění iluzí a plavba z pustého ostrova do civilizace. Nahoďte bagáž, napněte plavby, přizvěte partnera, ať vyrazí s vámi a vzhůru na plavbu. AHOOOOOOOJJJJ (vodácký pozdrav).

UPOZORNĚNÍ:
Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu.
Autor článku: Merlin a Morgana