STÍN MINULOSTI...

19.10.2013 09:27

DkfxfU0

 

Stará láska / Odevzdání a propuštění / Vyřešení


* * *

Minulost nás může pronásledovat, obzvláště co se týká minulých vztahů a starých lásek. Pokud zabloudíte do minulosti ve světě víl, čas nabývá odlišného významu. Věci, které se staly již před mnoha lety, vycházejí na povrch v podobě zcela současných a přítomných pocitů a dojmů. Láska, která zůstala někde v povzdálí, se před vámi znovu zjevuje ve stejné masce, v jaké jste ji viděli poprvé. Staré lásky putují tímto světem, následují cestu, kterou jdete i vy, a čekají na uznání, doufají v rozpoznání, obvinění nebo obhájení. 
Stín minulosti může být na cestě vašeho života buď pomocí nebo překážkou. Láska, která vás neopustí, která vás pronásleduje ve snech, ať už při chůzi či spánku, musí být přijata a vyslyšena.
Pokud se vám objeví tato karta, možná je načase všechny ty věci, které zůstaly na konci vašeho vztahu nevyřčeny, vypovědět ve světě víl. Když to uděláte, pak onen stín, je-li nepotřebný a nechtěný, odejde a přestane vás pronásledovat. Pokud vás setkávání s minulostí těší, pak své staré lásky přijměte s radostí, vyslechněte si to, co vám mají říct, a pak je nechte svobodně odejít. Lpění na minulosti může být velmi omezující, neboť vás zaslepuje a ohlušuje vůči tomu, co se odehrává v přítomnosti. Propuštění minulosti může povznést onen stín a uvolnit tak cestu radosti z budoucnosti.

* * *

(The Heart Of Faerie Oracle, Brian & Wendy Froud)

převzato: www.eldhwen.sk