JAK V SOBĚ PROBUDIT SVOU VNITŘNÍ SÍLU....

21.06.2013 14:32

Každý z vás se jistě dostal do situace, která pro něj nebyla příjemná, situace, která se pro Vás stala v danou chvíli bezvýchodnou. Dostali se vám informace, které vám doslova mohly podrazit nohy, rozchod, výpověď, rodinné trauma, nedostatek financí a vy hledáte marněv tuto chvíli pomoc, obracíte se kolem sebe a očekáváte, že vám druzí pomohou. Ano mohou pomoci, ale většinou to tak nebývá. Je důležité si umět pomoci sami, probudit v sobě vnitřní sílu a odvahu překonat dané situace, postavit se proti strachu, přijmout ho a mít víru, že každá situace má své řešení. nebojte se požádat Vesmír, anděli i samotného Boha o pomoc, znásobíte tak svoji víru ve vyřešení, protože každá situace, každý váš momentální stav má své řešení. některé přichází rychleji, jiné pomaleji, ale pokud se budete sami utápět ve své sebelítosti,smutku, trápeních, v oběti, že jen druzí za to mohou, neposunete se dál. neposloucháte totiž své srdce, svou intuici, která se snaží k vám promlouvat, neboť vaše vnitřní síla právě leží ve vašem srdci, ano srdce je centrem vaší vnitřní síly, odvahy a sebejistoty, centrum které nemá zbytečné přehlížet.
Naslouchejte svému vlastnímu srdci a dělejte všechno, co vám řekne. S největší pravděpodobností to budou silná, burcující slova, která vám pomohou překonat strach a odvážit se dotknout své skutečné vnitřní síly. 

Může to být např.:

"Tak, teď se postav na vlastní nohy a neustupuj ani o krok!"

"Nenech si vše od druhých líbit!"

"Už to stačilo, překonej svůj strach a běž si to s ní/ním vyjasnit!"

"Řekni druhým, co skutečněcítíš!"

"Zasloužíš si víc! Tohle za to nestojí!"

"Přestaň tolik jíst a běž vyřešit to, co tě opravdu frustruje!"

"Ať se stane cokoli, tohle už nebudu tolerovat!"

"Odejdi a osvoboď se!"

"Všechno zvládneš, jen do toho!"

"Chci žít spokojený život a udělám pro to všechno!"

Obavy ve vašem životě nevypovídají nic o tom, jaké jsou vaše skutečné možnosti. Cítíte-li obavy typu "Co když skončím na ulici", "Co když nebudu mít dost peněz pro své děti" nebo "Co když nebudu mít na jídlo, oblečení, atd." "Co když mne bývalý partner odmítne, pokud mu vyjádřím své obavy, které zapříčinily odloučení," a kvůli nim pak setrváváte v nezdravém prostředí, jen jste svůj život podřídili iluzi. 
všechny vaše obavy jsou iluze. Jsou to vize vytvořené vaší vědomou myslí, které vám ukazují, co BY mohlo být, nikoli, co opravdu JE. Ovšem jakmile se podřídíte iluzi, zhmotňujete si ji ve skutečnost. Nakonec vás ta příšerná práce tak vyčerpá, že skončíte v nemocnici, zaplatíte hromadu peněz za léky, a tak jako tak nebudete mít peníze, bojíte se před svým partnerem vyjádřit své skutečné pocity a přiznat mu svoje chyby z obavy, že vás nebude poslouchat nebo máte strach z jeho reakce a proto se mu vyhýbáte. Kdybyste zavčas odešli a ocenili sami sebe a své zdraví, pak by se vzápětí objevila nová nabídka práce, kurzu, vrácený dluh z dřívějška, nebo byste třeba dostali chuť něco vyrábět a pak prodávat, váš partner vás ocení že jste byli schopni přiznat své chyby, stejně tak jako on svoje a můžete společně najít novou, zdravější cestu ve vztahu, obnovit vztah nebo jej vyléčit...
vše je jen o Vás, o tom zda chcete přijmout své srdce, intuici a probudit svou vnitřní sílu, se kterou jste sami schopni dokázat takřka nemožné.
Znám případy, které se hlavně v současné době týkají partnerských vztahů, kdy se jedna slečna dozvěděla to, že její současný partner není tím, kdo ji má provázet po zbytek života. Namísto toho, aby daná slečna našla svoji vnitřní sílu a víru ve svého partnera, naopak zpanikařila a dostala strach, tedy dala možnost zvítězit tomu, co se dozvěděla. Pokud v sobě najde svou vnitřní sílu a promluví si se svým partnerem o všem co chce on od vztahu a co chce ona sama, bude mezi nimi dostatečná komunikace, nebude tam pocit svázanosti a lpění na partnerovi, najde daná slečna onu pověstnou "vnitřní sílu" přijmout cokoliv, jakýkoliv názor, protože ona bude poslouchat své srdce, svou intuici a bude vědět, zda její partner je tím, kdo ji má provázet.
Nebojte se učit probouzet svoji vnitřní sílu každý den, neboť každý den se k vám dostávají situace a informace, které vám ji pomohou probudit, projevit, ale ne na úroveň arogance a nezdravého sebevědomí, hádek nebo sporů, ale v klidu a přesto asertivně, neboť jedině vy sami se potom můžete podívat do svého nitra a vědět, že jste udělali správnou věc pro Vás samotné, ale zároveň i pro druhé.....

Merlin